Ви тут:
Суспільство Україна 

Через катастрофу літака АН-26 ДБР оголосило підозру командувачу ВПС Дроздову

18 грудня ДБР повідомило про підозру Командувачу Повітряних сил Сергію Дроздову в халатності у справі про катастрофу літака.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ДБР.

“За підсумком розслідування ДБР разом з Офісом генпрокурора здобуті докази, які дають підстави обґрунтовано підозрювати осіб, причетних до організації зазначених польотів. Вони допустили порушення у своїй службовій діяльності”, –  зазначив начальник відділу ДБР Вадим Приймачок на брифінгу.

Він зазначив, що ДБР підозрює Командувача Повітряних сил ЗСУ в недбалому ставленні до організації польотів. Також повідомлено про підозру керівнику польотами військової частини аеродрому в Чугуєві та командиру частини, який затвердив план польотів з порушеннями.

ДБР заявило, що вони допустили порушення як на стадії підготовки польоту АН-26, так і під час катастрофи.

“Зокрема, встановлено, що на борт літака були допущені сторонні особи, а саме курсанти-льотчики, що не мали досвіду в керуванні літаком. За словами Вадима Пріймачка, командир літака також не мав навичок керування літаком в нічний час. Також, за словами Приймачка, провину підозрюваних підтверджують результати проведеної експертизи”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Reuters

Система Orphus