Ви тут:
Суспільство Україна 

Чехія передала Україні засоби індивідуального захисту для протидії COVID-19

У межах гуманітарної допомоги з боку Чехії Україна отримала засоби індивідуального захисту для протидії коронавірусної інфекції COVID-19.

Україна отримала 99 тисяч хірургічних масок, 5 тисяч захисних костюмів і 10 тисяч бахіл. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

“Україна отримала від Чехії гуманітарну допомогу на суму 195 тисяч євро. Йдеться про індивідуальні засоби захисту: маски та респіратори, захисні костюми та окуляри, бахіли, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України з питань євроінтеграції Ігор Іващенко під час зустрічі з послом Чехії в Україні Радеком Матулою”, – йдеться у повідомленні.

Всі засоби індивідуального захисту розподілять по департаментах охорони здоров’я у різних областях країни.

“У боротьбі з пандемією стираються кордони. Вперше за довгий час ми зіткнулися з проблемою, яка об’єднала різні країни та континенти, і дружня підтримка Чехії є більш, ніж важливою зараз”, – заявив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко.

Посол Чехії в Україні наголосив, що рішення про гуманітарну допомогу було прийняте урядом Чеської Республіки.

“Чехія та Україна є солідарними країнами у багатьох аспектах, зокрема, коли йдеться про боротьбу зі спільним “ворогом” — COVID-19″, – додав посол.

Система Orphus