Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Чарівний Моцарт і Великий Чайковський”: полтавців запрошують на передноворічний концерт

24 грудня о 18:00 у Полтавському академічному обласному театрі ляльок шанувальників класичного мистецтва запрошують поринути у світ звучання всесвітньо відомих творів разом із Камерним оркестром імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії у програмі “Чарівний Моцарт і Великий Чайковський”.

Як розповіли організатори, упродовж вечора на гостей чекає незабутня подорож сторінками мистецтва двох неперевершених композиторів, чиї імена навічно закарбовані у скрижалях її величності Музики: Вольфганг Амадей Моцарт та Петро Ілліч Чайковський. Божий дар, яким були осяяні ці митці, потужним метеором освітив серця сотень мільйонів слухачів, пронісши крізь роки та століття велич їхнього генія.

Тож не втратьте унікальну можливість особисто доторкнутися до кришталевих струн трепетної музи двох безсмертних творців разом із Камерним оркестром імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії під орудою Лідії Шкаровської, у програмі “Чарівний Моцарт і Великий Чайковський”.

“Усі концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків та засобів захисту. З метою захисту Вашого життя та здоров’я, відкриваємо нову форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою. Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу”, – зазначається у повідомленні.

Вартість квитків: 80 грн.

Квитки можна замовити за номером телефону: 099-77-07-860 – Альона Анатоліївна.

Система Orphus