Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Боротьба з відмиванням доходів: полтавські податківці виявили 83 підозрілі фінансові операції

З початку року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 83 фінансові операції, які можуть бути пов`язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму в тому числі за ініціативою управління податкового аудиту – 8.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 23 висновки аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 143
млн. 739 тис.грн. (в тому числі 10 матеріалів на суму 20 млн. 5 тис.грн. за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: 9 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 46 млн. 346 тис.грн., 22 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 97 млн. 393 тис. гривень.

Приєднано 11 матеріалів аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 6 кримінальних правопорушення на загальну суму 17 млн. 121 тис.грн., в тому числі: 1 – за ст. 205 Кримінального кодексу України; 3 – за ст. 191 Кримінального кодексу України на 11 млн.780 тис.грн.; 1 – за ст. 367 Кримінального кодексу України на 999 тис.грн.; 1 – за ст. 212 Кримінального кодексу України на 4 млн. 342 тис. гривень.

Система Orphus