Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Близько 4 млрд грн ПДВ сплатили до Держбюджету платники Полтавщини

З початку поточного року платники податків Полтавської областідо Державного бюджету сплатили 3 млрд 932,9 млн грн податку на додану вартість. Це на 255,1 млн грн більше надходжень за відповідний період 2019 року.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна.

Станом на перше грудня 2020 року найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 1 млрд 160,4 млн грн. Від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло 1 млрд 24,9 млн грн, Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 471,7 млн грн.; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 379,3 млн грн.; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 355,2 млнгрн. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 274,5 млн.грн., Карлівського, Машівського та Чутівського – 266,9 млн гривень.

«За січень – листопад 2020 року 143 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 825 млн гривень», – підкреслила заступник очільника Головного управління ДПС в області.

фото ілюстраційне

Система Orphus