Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Біля полтавських шкіл почали встановлювати перші велопарковки

24 грудня, біля шкіл почали встановлювати перші велопарковки. Такі роботи проходять біля ліцею № 3.

Про це повідомили у міській раді.

Тут, у рамках проєкту Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ, що реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Giz за кошти німецького та швейцарського урядів (Integrated Urban Development in Ukraine), встановлюють 3 велопарковки. Далі їх встановлять у школах № 21, 24, 26 та 29.

За словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Романа Широкого, школи були обрані на основі опитування, яке проводили серед учнів навчальних закладів міста Полтави.

Основними критеріями відбору були: кількість учнів, які використовують велосипеди як сталий вид транспорту від дому до школи, кількість дітей, які хотіли б використовувати велосипед, як транспортний засіб. Тож, у результаті на засіданні робочої групи було прийнято рішення встановити велопарковки поки що біля 5 шкіл.

“Якщо збільшиться попит на велопарковки, і ми будемо бачити, що кількість дітей, які приїжджають до навчального закладу на велосипедах, дедалі зростатиме, звичайно, будемо встановлювати паркомісця і в інших школах”, – зауважив Роман Широких.

Парковки знаходитимуться на балансі управління освіти і науки Полтавської міської ради.

Система Orphus