Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи 

Біланівский ГЗК Ferrexpo придбав мамограф Кременчуцькому онкодиспансеру

Кременчуцький обласний онкологічний диспансер отримав благодійну допомогу від Біланівського ГЗК (БГЗК, входить до Групи Ferrexpo). Цього разу підприємство передало медустанові високоточний мамограф виробництва компанії Siemens.

За словами Генерального директора БГЗКа Юрія Химича, вартість даного обладнання становить близько 3,5 млн. гривень.

«У цьому році кременчуцьким лікарням ми вже передали допомоги більш ніж на 12 млн. гривень і плануємо найближчим часом ще на 3 млн. гривень. Всього медустановам Полтавської області вже передано обладнання, медикаментів, засобів індивідуального захисту та іншої допомоги на суму близько 50 млн. гривень. Основна частина спрямована на боротьбу з коронавірусів, але до нас звертаються і з іншими проханнями, які ми намагаємося оперативно закривати », – додав він.

«Це найсучасніший апарат, один з кращих у світі, який дозволяє робити скринінг. Він дає можливість прийняти 5 пацієнток на годину. У напрямку сімейного лікаря обстеження буде проводитися безкоштовно. Цей мамограф визначає пухлини в доклінічному періоді », – сказала лікар-рентгенолог Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру Тетяна Мамон.

Кременчуцький обласний онкологічний диспансер раніше не мав подібного обладнання. Новий мамограф може діагностувати пухлину на першій стадії, коли її розмір ще не досяг 2 см, що дає можливість призначення раннього лікування та одужання понад 90% жінок.

Система Orphus