Ви тут:

Безпечний спосіб схуднення

Перед різними подіями люди часто хочуть привести себя форму та скинути зайві кілограми. Проте не всі можуть отримати бажаний результат. Напередодні Нового року хочеться влізти в гарну сукню, зробити багато цікавих знімків, а до свята залишився місяць – це не так багато часу, щоб привести фігуру до бажаного результату, та ще й без шкоди для здоров’я.

Дієтолог Оксана Скиталінська допомогла розібратись з безпечним способом схуднення в домашніх умовах. Не варто забувати, що при зміні раціону можуть виникати проблеми з тиском. Дізнатися як підняти тиск або знизити його, ви можете у лікаря або в Інтернеті. 

Раціон

Головне правило схуднення – зберігати калорії в дефіциті, тобто витрачати більше ніж споживаєте. Для кожної людини цей показник буде різним, оскільки калорійність – явище індивідуальне. Норма залежить від наступних факторів:

 • вага;

 • зріст;

 • стан здоров’я;

 • активність. 

Щоб вичислити свою приблизну добову норму калорій та дефіцит, можна скористатися спеціальним калькулятором. 

Якщо у вас немає проблем зі здоров’ям, варто забути про всі перекуси на ходу, та залишити лише три прийома їжі. Краще відмовитися від каш, замінивши їх тушованими або свіжими овочами. Якщо смажите їжу, то використовуйте мінімальну кількість олії.

Обов’язково в раціоні повинні бути білкові продукти:

 • яйця;

 • м’ясо;

 • риба;

 • гриби.

Правила денного раціону

 1. На сніданок можна приготувати сирну запіканку, омлет з овочами або овочевий салат з м’ясною паровою котлетою.

 2. Обід – овочевий суп.

 3. На вечерю краще їсти термічно оброблені овочі.

 4. Десерт – фрукти, ягоди або шоколад.

Важливе правило, якого потрібно дотримуватися – повільно їсти.

Фізична активність

Щоб отримати бажаного результату потрібно приділяти увагу фізичним навантаженням та спорту. Кожного дня потрібно збільшувати навантаження. Найкращим варіантом буде проведення зарядки перед сніданком, а основні нагрузки на організм краще відкласти на післяобідній час але до 19 години. 

 Після тренування буде корисно піти на прогулянку – тоді енергія та калорії використовуються правильно, а цукор не перетвориться на жир.

Один раз на тиждень корисно влаштовувати дні розвантаження організму. Поснідайте та відволікайтеся на протязі всього дня, а потім повечеряйте, пропустивши обідній прийом їжі. 

Більше сну та менше стресу

Під час схуднення важливо зменшити рівень стресу, оскільки він призводить до накопичення жиру, особливо в області живота. На ніч доцільно випити склянку зеленого чаю або йогурт. Така звичка буде знижувати апетит перед сном. Організм звикне до такого режиму і вам буде легше адаптуватися під новий раціон. Якщо повністю перейти на таки раціон, то можна завжди підтримувати своє тіло у формі.

Більше інформації про те, як підняти тиск на сайті: fakty.com.ua.

Система Orphus