Ви тут:

Бездротовий інтернет: що можна вибрати сьогодні?

У деяких місцях важко або навіть неможливо прокласти кабелі, і тоді на допомогу приходить радіо інтернет. Необхідно придбати потрібну інфраструктуру – для підключення до інтернету потрібні передавач і приймач. Дані можуть бути завантажені без будь-яких обмежень, але швидкість не вражає.

Крім того, використання радіохвиль без перешкод можливо тільки при сприятливих погодних умовах. Це тип бездротового зв’язку, який не має нічого спільного з мобільним, тому що він може бути використаний тільки в тому місці, де встановлено передавач і приймач. Супутниковий зв’язок надає аналогічні можливості, але користуватися послугами в режимі реального часу складно, оскільки є значні затримки. При можливості краще користуйтеся оптоволокном: послугами інтернет-провайдера в Києві https://www.it-tv.org/.

Це незручно, наприклад, для людей, що використовують онлайн-ігри. Проте, легко отримати інфраструктуру, тому що все, що вам потрібно зробити, це купити антену і розташувати її в напрямку супутника.

Підключення мобільного інтернету в мобільній мережі

Мобільні мережі пропонують мобільний інтернет, який можна використовувати в будь-якому місці, де є покриття. Це варіант, який підходить для використання в місцях, що знаходяться далеко від міста. Проблема полягає в покритті, так як відсутність покриття робить інтернет недоступним. Крім того, спостерігаються коливання в швидкості передачі даних.

Все частіше оператори мобільного зв’язку пропонують необмежену передачу даних, але це може залежати від придбаного тарифу – якщо є ліміт, то необхідно стежити за тим, щоб він не був перевищений, так як це призводить до додаткових витрат. Мобільний інтернет працює не скрізь, але навіть в горах в деяких місцях є покриття.

Мобільний Інтернет допомагає навіть у порятунку життів – наприклад, завдяки відповідному додатку не потрібно дзвонити, досить запустити додаток, яке допомагає рятувальникам знайти потерпілого.

Як перевірити, чи виконується провайдером договір?

Кожен провайдер декларує певну швидкість підключення до Інтернету, але чи завжди він виконує договір? Все повинно відповідати тому, що було вказана при підписанні договору, і, на щастя, є способи перевірити підключення до інтернету.

Ви можете перевірити швидкість в будь-який час, щоб переконатися, що все в порядку, якщо сторінки відкриваються повільніше, ніж раніше. Ви можете зробити це онлайн, зайшовши на тестовий сайт або використовуючи відповідну програму.

Система Orphus