Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Без державної допомоги частину дитячих таборів втратимо, – Наталія Гранчак

Чи не найбільше у 2020 році постраждали дитячі заклади відпочинку та оздоровлення, оскільки вони не працювали повноцінно через карантин.

Оскільки директори закладів ще мали надію на роботу таборів влітку цього року, великі витрати пішли на підготовку оздоровчого сезону – а це ремонти, оновлення обладнання.

За словами депутата Полтавської обласної ради та директора дитячого православного табору “Джерело” Наталії Гранчак, нині частина таборів на межі банкрутства, тому що востаннє повноцінно працювали у 2019 році. Тому зазначає, якщо ситуація і далі буде так розвиватись, без державної допомоги частину дитячих таборів втратять. Також залишається під питанням і оздоровчий сезон у 2021 році.

Частина таборів на межі банкрутства, оскільки востаннє працювали влітку 2019 року, півтора роки утримують приміщення (електроенергія, поточні витрати, зарплати працівникам). З досвіду скажу, що витрати ці немалі, хоча зовні складається враження, що табір працює лише  три літніх місяці. Знаю, що є табори, в яких навіть освітлення на ніч не вмикають, щоб охороняти, оскільки коштів для цього немає. Однозначно, без державної допомоги ми втратимо частину дитячих закладів відпочинку та оздоровлення. Ситуація нагальна та потребує втручання”, – написала Наталія Гранчак.

Система Orphus