“Аталанта” несподівано розгромила “Рому” у чемпіонаті Італії

Українець Руслан Малиновський вийшов на поле зі стартових хвилин та допоміг своїм одноклубникам перемогти команду Паулу Фонсеки.

Як повідомляє 24 футбол, старт зустрічі шокував “синіх”: вже на 3-й хвилині Рома вийшла вперед: Мхітарян хитнув Толої на лівому фланзі й викотив передачу в штрафний, а Джеко, відклеївшись від Ромеро, прийняв м’яч та розстріляв ворота.

Ще за шість хвилин класний обіграш римлян у центрі завершився переведенням м’яча на Спінаццолу – Леонардо, побачивши вихід Голліні з воріт, перекинув сферу через голкіпера, однак Аталанту врятувала стійка.

Джан П’єро Гасперіні одразу зробив висновки, знявши з гри Пессіну та Ромеро й випустивши замість них Паломіно з Ілічічем. Хід гри практично повністю змінився. На 55-й хвилині “джалороссі” навіть огризнулися дальнім пострілом Верету, який у красивому стрибку парирував Голліні, однак це був одиничний момент гостей. Контроль над грою залишався за Аталантою.
на 59-й хвилині Манчіні перед штрафним вибив м’яч з-під Маліновського точно на Ілічіча, а Йосіп одразу запустив передачу поміж ніг захиснику в штрафний на Сапату – Дуван же розстріляв ворота (1:1).

Пауло Фонсека намагався парирувати тиск Аталанти заміною Спінаццоли на Бруну Переса, але на 70-й хвилині Рома пропустила вдруге – це Госенс головою замкнув блискучий навіс Ілічіча. Не встигли римляни зрозуміти, що сталося, як прилетів третій гол: Мурієль, який на 71-й хвилині змінив Сапату, на 72-й перехопив передачу в центрі поля й вилетів віч-на-віч з Міранте – 3:1.
Зрештою, на 84-й хвилині розвал гри “джалороссі” завершився четвертим голом: Ілічіч отримав м’яч перед карним майданчиком, пройшов двох захисників і ще з-під двох пробив у ближній кут – 4:1.