Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

9 грудня Кабмін представить перелік можливих карантинних обмежень у січні

9 грудня під час засідання Уряду представлять перелік можливих карантинних обмежень, які діятимуть у разі запровадження локдауну в січні.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у соцмережі.

“З урахуванням динаміки захворюваності, припускаємо, що запроваджувати більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні. Водночас держава робить усе, щоб українці якнайлегше пройшли зимові канікули заради безпеки. У п’ятницю Верховна Рада схвалила пакет законопроєктів, розроблених Урядом за ініціативи Президента, щодо підтримки людей та бізнесу в умовах посиленого карантину. Наразі ми спільно з місцевою владою працюємо над переліком можливих обмежень, для цього очільники міст та ОДА пройшли опитування та надали власну думку”, – написав Денис Шмигаль.

Зокрема, підтримують заборону або обмеження діяльності:

▪️ святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ — 100%
▪️ музеїв, кінотеатрів і театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля — 95%
▪️ святкових ярмарків, спортзалів і фітнес-центрів — 90%

“Водночас міські голови та керівники ОДА виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), закладів громадського харчування (доставка або на винос) та готелів (без зон розваг та харчування). Повний перелік можливих карантинних обмежень буде представлений на засіданні Уряду 9 грудня”, – зазначив Шмигаль.

Система Orphus