Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

21 грудня – відкритий діалог “Новий адмінтерустрій – нова система управління: алгоритм дій комунальних медичних закладів та їх власників”

Представників місцевого самоврядування та районних медичних закладів запрошують до відкритого діалогу на тему “Новий адмінтерустрій – нова система управління: алгоритм дій комунальних медичних закладів та їх власників”, який відбудеться 21 грудня о 10 годині в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Щоб взяти участь у заході та мати можливість поставити питання спікерам, представникам місцевого самоврядування та медичних закладів вторинного рівня необхідно  зареєструватися за лінком.

Спікери:

  • Андрій Віленський, т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України
  • В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  • Ірина Донець, директор юридичного департаменту Національної служби здоров’я України,
  • Ірина Микичак, заступниця Міністра охорони здоров’я України (ТВС)

Захід відбудеться в рамках комунікації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади за ініціативи Мінрегіону та Національної служби здоров’я України за партнерської підтримки Українського кризового медіа центру та Програми USAID DOBRE. 

Подія транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.

Система Orphus