Ви тут:
Суспільство 

2021 рік Білого Металевого Бика: як “задобрити” тварину

У китайському календарі кожен рік має три важливих характеристики: тварину, стихію і колір. 2021 рік буде роком Білого Металевого Бика. Він посідає друге місце в китайському зодіаку.

Металевий Бик дуже працьовитий, він завжди зайнятий і завжди пам’ятає про свої цілі. Метал зробив його більш активним і сміливим у вчинках. Він швидше, ніж Бики інших стихій, пристосовується до нових умов. Ну, а долати будь-які труднощі йому так само допомагають сильний характер і наполегливість.

2021 рік буде роком Білого (Золотого) Бика.

У давнину в Китаї білий колір вважали одночасно символом чистоти і віроломства. Крім того, білий колір асоціювався зі старістю, осінню, в’яненням, завершенням життєвого циклу. Тому білий колір в одязі в Китаї означає траур.

Вважається, що Білий Металевий Бик впевнений у собі, працьовитий і не терпить поспіху. Він постійний у своїх звичках і перевагах. Завзято домагається своїх цілей. Щоб домогтися прихильності Бика, доведеться докласти зусиль. У важких ситуаціях знадобляться наполегливість і рішучість. Але Бик прихильно ставиться до тих, хто діє чесно, відкрито і відповідально.

У бізнесі і фінансах 2021 рік загалом благополучний. Однак слід враховувати, що Бик консервативний, тому нові проекти можуть пробуксовувати, а впровадження змін може зустріти несподівані перешкоди. Але якщо наполегливо працювати і не пасувати перед труднощами, ви обов’язково досягнете успіху.

Бик не налаштований на нові знайомства і стриманий, тому на особистому фронті не форсуйте події, а дозвольте всьому йти своєю чергою. Якщо Бика вивести із себе — мало не буде нікому. Загалом 2021-й — не найкращий час для пристрасних романів. Бик — прихильник спокійних серйозних відносин і домашнього затишку.

Зустрічати рік Бика найкраще вдома, в колі рідних і коханих людей. Галасливі вечірки і дискотеки Бику не до душі. На стіл найкраще подавати страви з овочів, м’ясо з картоплею, звичні новорічні салати, соління і консервацію. Для напою оберіть компот, морс, натуральний сік. Уникайте телятини і яловичини, оскільки це може образити Бика. Краще використовуйте інші види м’яса.

Щоб гідно зустріти Рік Бика, вибирайте одяг білих і світлих кольорів. Жінкам підійдуть легкі сукні, металеві прикраси і пояси, сріблясті сумочки і туфлі. Чоловіки можуть надіти бежевий костюм і білу сорочку. Уникайте червоного кольору в одязі, щоб не розлютити бика.

За матеріалами інтернет-джерел

фото ілюстраційне

Система Orphus