Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

18 грудня у селі на Котелевщині не буде газу

18 грудня з 9.00 до 12.00 буде припинено розподіл природного газу у Лихачівці Котелевського району.

Як повідомили у АТ “Полтавагаз”, у зв’язку з виконанням робіт по врізці підвідного газопроводу до Карабазівки в підвідний газопровід до Лихачівки 18 грудня з 9.00 до 12.00 буде припинено розподіл природного газу.

“З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Відновлення газопостачання здійснюватиметься після закінчення ремонтних робіт та за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання й надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв”, – йдеться у повідомленні.

 

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Система Orphus