Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

18 грудня – Форум “Громади: перспективи для України”

Представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, неурядових організацій, міжнародних проєктів, представників бізнесу, медіа та наукових кіл запрошують до участі у Форумі  “Громади: перспективи для України”, який відбудеться 18 грудня у межах Програми “Добре врядування”.

Форум покликаний підтримати платформу діалогу національних та місцевих лідерів для обговорення основних напрямів подальшого реформування та розвитку місцевого самоврядування, аналізу перспектив української економіки у 2021 році, зокрема, в контексті розвитку українських громад, повідомляють у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

У межах Форуму заплановані дві панельні дискусії.

Децентралізація в Україні: виклики та перспективи

Дискусія присвячена обговоренню наступних кроків у реформі, впорядкуванню діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами територіально-адміністративного устрою України, актуальних законодавчих ініціатив, а також шляхів підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування.

Перспективи української економіки у 2021 році

Тематикою дискусії стане обговорення макроекономічних прогнозів на 2021 рік, очікувань щодо формування бюджетів різних рівнів та можливостей економічного розвитку територіальних громад.

Форум відбудеться у онлайн-форматі. Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.

Реєстрація відкрита до 23:00, 17 грудня.

Щоб взяти участь у Форумі, реєструйтеся за посиланням.

 

Система Orphus