Ви тут:
PROвсе Суспільство 

16 випуск шоу МастерШеф-10: хто покинув проєкт

У суботу на телеканалі СТБ відбувся 16 випуск 10 сезону популярного кулінарного шоу МастерШеф.

Під час першого конкурсу вісімці початківців кулінарів потрібно було докласти максимум зусиль, щоб скласти іспит важливим гостям — учасникам другого сезону МастерШеф. Професіонали. Дві команди розробили меню з м’ясних страв та дивували профі шедеврами високої кухні. Капітаном червоної команди стала Марія Кривенко, а синіх — Марина Кобчук.

Про це повідомляє life.nv.ua

У ресторані МастерШеф любителі пригощали вимогливих гостей: Юхима Кравченко, Сашу Цвигуна, Едика Канаряна, Анатолія Цуперяка, Юлю Жигулін та Валентина Брайчука. За голосування професіоналів з рахунком 4:3 перемогла команда синіх. Чорні фартухи одягли Марія Кривенко та Юля Венедиктова.

У другому випробуванні Марині Кобчук (капітан команди переможців) судді дозволили першій зробити вибір між 8 різними інгредієнтами та роздати їх своїм колегам. Юлії дісталася відповідальність додати кожному по ще одному інгредієнту. Кожен учасник готував свою страву. Найгірші страви подали Мірра Борисова та Марина Кобчук.

На битві чорних фартухів опинилися: Мірра Борисова та Марина Кобчук, Марія Кривенко та Юля Венедиктова. Учасники готували в 4 етапи вонтони з креветками, манго з овочами стір-фрай. За рішенням суддів кухню МастерШеф залишила Марина Кобчук.

Система Orphus