Ви тут:
Суспільство 

15 грудня – День працівників суду

15 грудня в Україні своє професійне свято відзначають працівники судів.

Його встановлено згідно з Указом Президента від 8 грудня 2000 року “ураховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави”.

Привітання голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

“Шановні працівники суду Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права.

Справедливий, неупереджений і незалежний, суд повинен сприяти формуванню в Україні високих стандартів правових відносин та прискорити її вступ до європейської спільноти.

Водночас це вимагає від вас, шановні судді, високої професійності, виваженості судових рішень, відданості ідеалам справедливості та законності.

Бажаю всім працівникам судової системи області міцного здоров’я, миру, родинного тепла, відданого служіння закону!”

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітав працівників суду з професійним святом.

“Шановні судді, працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Ви обрали для себе важливу і відповідальну місію: захищати в державі законність, справедливість та гуманність. Це вимагає високого рівня знань, досвіду, відданості справі. Ви маєте бути наполегливими, принциповими.

Активна участь суддівського  корпусу Полтавщини у процесах удосконалення системи судоустрою та утвердження незалежного правосуддя заслуговує високої оцінки. Висловлюю  свою повагу та вдячність суддям, які у період бурхливих подій та стрімких змін у житті нашого суспільства залишаються гарантами захисту прав, свобод та інтересів громадян.

У цей святковий день від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, особистого щастя. Хай не зрадять вам витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму, а удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті!”

Фото: freepik

Система Orphus