Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

12 грудня – День Сухопутних військ України

Щорічно 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ згідно Указу Президента від 18 жовтня 1997 року.

Сухопутні війська Збройних Сил України були сформовані у складі Збройних Сил на підставі Указу Президента відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні Сили України» в 1996 році. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань, Сухопутні війська відіграють вирішальну роль у виконанні Збройними Силами України своїх функцій я у мирний, так і воєнний час.

Привітання Президента з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

“Шановні військовослужбовці, працівники Сухопутних військ Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із професійним святом — Днем Сухопутних військ України.

Своєю добросовісною службою, упевненістю, рішучістю й хоробрістю ви здобули високий авторитет і довіру Українського народу, а ваша звитяга та гідність є прикладом для наслідування.

Сьогодні добре підготовлений особовий склад підрозділів та військових частин Сухопутних військ злагоджено та упевнено виконує завдання щодо захисту української землі, а незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм військовослужбовців цього славетного роду військ, проявлені у боях з російським агресором на Сході нашої держави, стали прикладом військової доблесті та честі.

Від імені народу України висловлюю щиру подяку всьому особовому складу та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за гідну службу й вірність військовій присязі.

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Переконаний, що воїни-сухопутники й надалі надійно стоятимуть на варті територіальної цілісності України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень в ім’я нашої перемоги.

Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Слава Україні!”

Привітання Головнокомандувача ЗС України з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України

“Дорогі бойові друзі!

Вітаю вас із професійним святом — Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Механізовані, мотопіхотні та гірсько-штурмові бригади, танкові війська, ракетні війська й артилерія, вертольоти армійської авіації, — усе це Сухопутні війська. Вони складають основу Збройних Сил України та Операції об’єднаних сил і несуть головний тягар війни.

Захищаючи державний суверенітет та незалежність України, мир та спокій рідних і близьких у тилу, ви самовіддано сьомий рік поспіль 24/7 стримуєте ворога. Вам у цьому допомагають мужність, хоробрість та самопожертва.

Вічна пам’ять загиблим воїнам. Ми збережемо і передамо нащадкам спогад про кожний подвиг, про кожне віддане за Україну життя.

Щиро дякую ветеранам Сухопутних військ за вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України.

Принагідно хочу відзначити вдосконалення бойової майстерності військовими частинами та підрозділами Сухопутних військ. Під час навчань ви ретельно відпрацьовуєте застосування новітніх зразків озброєння, взаємодію з представниками інших родів військ, зокрема в ході використання бойових безпілотних авіаційних комплексів. Численні навчання та змагання кращих підрозділів яскраво демонструють високий професійний рівень українських військових, їхню вмотивованість та самовідданість. Це люди, які знають ціну воєнному мистецтву та не шкодують сил, щоб опанувати його на найвищому рівні.

Дякую всьому особовому складу Сухопутних військ Збройних Сил України за зміцнення обороноздатності держави.

Бажаю міцного здоров’я, злагоди в родинах, успішного втілення ваших планів, мрій та задумів, мирного неба у короткий час відпочинку та удачі в бою!

Слава Україні!”

Система Orphus