Ви тут:

Зимові шини: особливості вибору онлайн

З приходом осені температура повітря значно знижується на відміну від літа. В такому випадку для всіх власників авто варто замінити літні шини на зимові, як звісно розроблені для експлуатації взимку. Такі шини мають високу стійкість но низької температури та вологи та інші позитивні характеристики для безпечного використання транспортного засобу.

На власному здоров’ї не варто економити, а купувати лише якісна зимові шини для автомобільного засобу різної амортизації. Зараз більш детально розглянемо якісні характеристики шин.

Якісні характеристики зимових шин

Досить велика кількість сайтів пропонує свою продукцію шин різного типу та маркіруванням, але потрібно пам’ятати деякі важливі параметри зимових покришок для того, щоб придбати якісну продукцію цього ж напрямку.

Основні властивості зимових покришок полягають в наступному:

  • проектування та розробка виключно для холодного періоду часу;
  • відмінна якість резини та протектор;
  • створюють безпечні умови поїздки по засніженій і слизькій дорозі;
  • висока пружність матеріалу та стійкість від деформації.

В чому небезпека використання літніх шин

Пересування транспортним засобом на літніх шинах взимку дуже небезпечно. Про це прийнято закон та всі відповідальні водії дотримуються цих простих правил, щоб уникнути аварії. Вперше зимові шини було виготовлено в 1934 році, спеціалісти вже тоді задумалися над безпекою людства. Тому можна виділити такі позитивні характеристики:

  • високий рівень фіксації між шиною та слизькою поверхнею, що спровокує швидке гальмування транспортного засобу;
  • наявність цупкої шикованої поверхні, що допоможе машині виконати екстремальну зупинку;
  • наявність м’якого компаунду підвищує експлуатаційні характеристики шини;
  • низький рівень шуму під час поїздки.

Важливо пам’ятати: якщо по якійсь із причині не вдалося вчасно замінити шини за графіком зі зміною сезонних умов, тоді потрібно під час поїздки дотримуватися таких простих правил безпеки, як помірна швидкість руху, дотримуватися дистанції між транспортними засобами, не їздити довгий час по дуже слизькій поверхні.

Переваги покупки зимових шин онлайн

На сьогоднішній час світ простору Інтернет дозволяє придбати будь який товар онлайн в будь якій точці світу, в тому числі зимові шини за місцем проживання. Це буде зручно 24 години в день та 7 днів у тиждень, можна отримати бонусну систему знижок для подальших покупок, зручна доставка, обов’язкова гарантія та звичайно зручність оплати, як готівкою при отриманні товару, так і картою онлайн.

Безпека власного життя завжди на першому місці і техніка люблять, коли за нею доглядають належним чином, тому вчасна заміна шин відповідно погодних умов допоможе заощадити сімейний бюджет і уникнути надзвичайних обставин, проблем зі здоров’ям. А звісно для покупки якісного товару на тривалий час експлуатації, потрібно звернути увагу на марку виробника, переглянути оцінку користувачів та оцінити технічні характеристики (ширина, висота, діаметр), термін гарантії (3 роки).
Вчасне обслуговування авто забезпечить комфорт поїздки в будь яку пору часу, та за погодних умов.

Система Orphus