Ви тут:
Суспільство Україна 

ЗСУ отримали модернізований навчально-бойовий літак L-39М1 

У понеділок, 23 листопада, модернізований на ДП “Одеський авіаційний завод” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) L-39М1 вирушив в одну з бригад тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ.

Про це інформує Defence-ua.com.

Навчально-бойовий літак був відновлений та модернізований на одеському держпідприємстві в рамках Державного оборонного замовлення цього року.

В ДОЗ-2020 передбачено відновлення лише двох L-39М1. Ці літаки повинні були покинути стіни складального цеху Одеського авіаційного заводу на два місяці раніше, але в заводські плани довелося переглянути через проблеми з постачанням обладнання та агрегатів від суміжників.

“За даними пресслужби Концерну, за 9 місяців ц.р. виконано 98% плану з модернізації або виготовлення нового ОВТ (з них 92% авіаремонтними підприємствами). Схоже, що два навчально-бойові літаки входять як раз в ці 2% (та відповідно 8% в авіакластері). При чому їх ремонт та модернізація оцінюється дуже недорого – приблизно 750 тисяч гривень (тобто дуже “скромні” $14 тисяч за один літак) за дві одиниці (при умові, що всі 8% запізнення приходяться лише на це замовлення)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Сергій Смолєнцев

Система Orphus