Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Зеленський звернувся до українців, перебуваючи у лікарні на самоізоляції

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців, перебуваючи на самоізоляції в лікарні. Розповів про своє самопочуття, вакцину проти коронавірусу, вихід із конституційної кризи та режим тиші на сході.

Нагадаємо, прес-секретар Президента Юлія Мендель повідомила, що Володимир Зеленський перебрався до лікарні адже там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією. Також до лікарні госпіталізували і керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. 

“Третій день я перебуваю на самоізоляції, але не ізолювався від роботи, виконую свої обов’язки, всі органи влади, вважаю, працюють в нормальному режимі і всі ці дні в онлайн в мене проходять наради, важливі переговори. 2020-й рік, дійсно, перевернув з ніг на голову наші традиційні поняття. Слово “негативний” приносить людям радість, бо негативний тест на коронавірус означає одужання. А слово “позитивний”, навпаки, стало негативним”, – розповів Президент.

Зеленський розповів і про вакцину проти коронавірусу, про що днями говорив в канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

“Зрозуміло, що з появою вакцини буде і велика черга з країн, які хочуть її отримати. Тому робимо все, і сподіваємось на підтримку партнерів, щоб Україна була не вкінці такої черги, а в перших рядах”, – зазначив Зеленський.

 

Система Orphus