Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Зекономлені кошти ДФРР можуть перерозподілити на інші об’єкти, що будуються в області за цією програмою, – Полтавська ОДА

4 листопада відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору програм та проєктів, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін розповів, що в результаті завершення реконструкції дитячого садка в селі Піщаному Кременчуцького району відбулася економія коштів.

«Реконструкція будівлі школи під дошкільно-навчальний заклад повністю завершена, готуються документи для отримання декларації про готовність об’єкту до експлуатації, – розповів Дмитро Лунін. – У результаті реалізації проєкту відбулося вивільнення коштів у сумі 144173 гривні, тому доцільно їх перерозподілити на інші не менш важливі об’єкти, що зводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку».

В.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко нагадала комісії, що цього року на Полтавщині реалізується 14 проєктів за сприяння ДФРР. Деякі з них перехідні, за деякими відбувається коригування кошторисної документації.

Читайте також: Підземний паркінг для “швидких” у Полтаві мають завершити до кінця року

«Особливої уваги потребують 9 проєктів, які включені до президентської програми «Велике будівництво» і мають бути завершені цього року, – розповіла Олена Онупко. – Серед них – будівництво шкільного спортивного залу у смт Ромодан Миргородського району. Фінансування з ДФРР у 2020 році (більше 7 мільйонів гривень) повністю перераховано замовнику. А от із місцевого бюджету надійшло лише 1,2 мільйона гривень замість двох. Було б доцільно зекономлені гроші ДФРР направити саме на цей проєкт. Спортзалу в місцевій школі немає, діти уроки фізкультури фактично проводять на вулиці за будь-якої погоди».

Члени комісії погодили перерозподіл коштів між проєктами, усі необхідні документи буде направлено на погодження в Мінрегіон.

Фото: Полтавська ОДА

  

Система Orphus