Збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини у виїзному спарингу

Підопічні Олександра Косенка завершили листопадовий збір ще однією перемогою над командою Угорщини.

Як повідомляє УАФ, у вчорашній грі, як і в першому матчі, який завершився перемогою синьо-жовтих із рахунком 2:1, команди обмінялися швидкими голами. На 1-й хвилині відзначився Микола Білоцерківець із «Продексіму», проте незабаром Золтан Дрот відновив рівновагу. Пізніше Дрот оформив дубль, тож на перерву господарі пішли з мінімальною перевагою.

На початку другого тайму ще один гравець «Продексіму», Михайло Зварич, зрівняв рахунок, після чого Білоцерківець вивів нашу команду вперед. Угорцям вдалося відігратися, проте на 33-й хвилині Зварич відзначився вдруге, забивши переможний м’яч.

У підсумку підопічні Олександра Косенка здобули дві перемоги у виїзних спарингах.