Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Завдяки благодійному фонду дівчина з Глобиного стала фармацевтом

Наталія Сніжко — стипендіатка фонду «Повір у себе», створеного Віктором та Іриною Іванчиками. Вже чотири роки працює провізором в аптеці та має амбітні плани на майбутнє.

Наталія родом із міста Глобиного. Про благодійний фонд «Повір у себе» дізналася під час навчання в 11 класі школи №5, повідомляють в ГО “Полтавщина Аграрна”.

— Фонд готовий був опікуватися одним учнем з нашої школи. Я гарно навчалася, отримала срібну медаль. Педагогічний колектив запропонував фонду мою кандидатуру. Була велика конкуренція. На одне місце претендували 12 осіб. Але я зібрала документи, пройшла співбесіду. Вдячна усім, хто повірив у мене, — говорить Наталія Сніжко.

Після завершення школи дівчина поїхала здобувати вищу освіту до Харкова. Вступила до Національного фармацевтичного університету. Пів року Наталія навчалася за контрактом, кошти сплачував благодійний фонд «Повір у себе». Студентка себе гарно зарекомендувала і її перевели на бюджетну форму навчання.

Впродовж п’яти років навчання фонд надавав їй стипендію та безплатне проживання в гуртожитку. Тож Наталія весь час присвятила навчанню та саморозвитку:

— Якби не підтримка фонду, я б не здобула фармацевтичну освіту. Адже маю велику родину. Батьки б не змогли платити за навчання, гуртожиток. Тож благодійний фонд «Повір у себе» втілив мою мрію у реальність. 

Після навчання в університеті дівчина повернулася до рідного Глобиного.

Уже понад чотири роки вона працює провізором у місцевій аптеці. Але на цьому не зупиняється, прагне підвищувати кваліфікацію. Наступного року Наталія планує закінчити курси провізора-організатора:

— Жодного разу не пошкодувала про вибір професії. Прагну розвиватися, підійматися кар’єрними сходами. Якщо буде можливість, піду навчатися, щоб здобути ступінь магістра. 

Наталія Сніжко радить абітурієнтам не боятися і подавати заявки до фонду «Повір у себе». А майбутнім стипендіатам радить навчатися лише на «відмінно».

— «Повір у себе» підтримує обдарованих дітей, які бажають навчатися та стати успішними людьми. Найбільше запам’яталися зустрічі та корисні настанови від засновників фонду — Віктора та Ірини Іванчиків. На цих форумах знайомилися зі стипендіатами, ділилися успіхами. З деким підтримую зв’язок і досі, — зауважує дівчина.

 

Система Orphus