Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання

27 листопада о 10 годині розпочалося перше пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Із 84 новообраних депутатів зареєструвались 83.

У засіданні беруть участь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та заступники голови ОДА. Також присутні нардепи Ілля Кива, Анастасія Ляшенко та Костянтин Касай.

Засідання відкрила голова Полтавської обласної виборчої комісії Людмила Сердюк, яка оголосила результати виборів до обласної ради.

10:20 – у Полтавській облраді обрали тимчасову президію

Голова Полтавської обласної виборчої комісії Людмила Сердюк оголосила результати виборів до обласної ради. Також зачитала привітання для новообраних депутатів від голови ВРУ Дмитра Разумкова.

Депутати облради зареєструвались та протестували електронну систему голосування.

Для подальшого ведення сесії обрали тимчасову президію у складі 5 осіб: Олександр Біленький, Олександр Лемешко, Олексій Матюшенко, Сергій Бєлашов, Олег Сазонов. Головує на засіданні Олександр Біленький.

Депутати обрали секретаріат сесії, лічильну комісію.

Оголосили про утворення 6 фракцій в Полтавській обласній раді.

10:40 На голову Полтавської обласної ради висунули єдину кандидатуру – Олександра Біленького, який очолював протягом п’яти років Полтавську обласну раду попереднього скликання.

Нагадаємо, до обласної ради восьмого скликання, за підсумками місцевих виборів 2020 року, обрані представники політичних партій «Рідне місто», «За майбутнє», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Слуга народу», ВО «Батьківщина» та «Довіра».

Трансляція Полтавської обласної ради.

Система Orphus