Ви тут:
Суспільство Україна 

За тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС знешкодили на Донбасі 750 вибухонебезпечних предметів

У районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують завдання інші складові сил оборони. Зокрема, підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій Україні залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям.

Про це повідомляють у штабі ООС.

Так, із 13 по 20 листопада сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил залучались до виконання піротехнічних робіт, відновлення пошкоджених будинків, гасіння пожеж, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 65 гектарів території, вилучили та знешкодили 750 вибухонебезпечних предметів.

Окрім того, 1 листопада було завершено роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури на території Донецької області, які проводили за зверненням місцевих органів влади співробітники ДСНС. З 11 червня 2020 року відновлено 982 об’єкти, а усього з початку проведення ООС – 1516.

“У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 87 особам. Завдання, поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконані”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus