Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За підтримки благодійного фонду мешканець Полтавщини здобув вищу освіту і став фахівцем міжнародної IT-компанії

Під час навчання у Національному авіаційному університеті, мешканець Полтавщини отримував стипендію та можливість безоплатного проживання в гуртожитку. Здобув вищу освіту та влаштувався IOS-розробником у міжнародній IT-компанії Frey Soft.

Євгеній Пасько дізнався про благодійний фонд «Повір у себе», коли навчався в одинадцятому класі Великобагачанської ЗОШ. Благодійників вразив рівень знань, які він показав під час обласної олімпіади з інформатики. Запропонували співпрацю, і Євгеній Пасько не зволікав зі ствердною відповіддю, повідомляють в ГО “Полтавщина Аграрна”.

Після школи вступив до Національного авіаційного університету. Фонд забезпечив стипендію та безоплатне проживання в гуртожитку. Також Євгеній отримував стипендію від вишу. Поки одногрупники шукали підзаробітку, міг повністю сконцентруватися на навчанні та наукових проєктах. 

Хлопець здобув освіту за спеціальностями: системна інженерія (бакалавр) та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (магістр). Крім матеріальної підтримки, завдячує фонду корисними знайомствами та новим досвідом.

— Коли ти приїжджаєш до Києва, нові знайомства – найцінніше надбання. Тренінги та івенти, які проводилися в межах форумів, надавали таку можливість. З’їзди стипендіатів завжди були захоплюючими і надихаючими, — розповідає Євгеній Пасько.

Засновники фонду «Повір у себе» постійно на зв’язку із стипендіатами. За понад десять років співпраці стали для них не лише спонсорами, а й наставниками.

— У соцмережах є два чати фонду «Повір у себе». На одному ділимося цікавими новинами, інший – платформа для спілкування. Утім засновники, Віктор та Ірина Іванчики, знаходять час для офлайн-спілкування зі стипендіатами. Дають цінні поради, допомагають будувати та реалізовувати плани. Завжди підтримають тих, у кого горять очі, — стверджує учасник фонду.

Нині Євгеній Пасько працює IOS-розробником у міжнародній IT-компанії Frey Soft. Пишається своїми досягненнями і має амбітні плани щодо кар’єрного зростання. Розробляє стратегії для створення власного бізнесу у сфері інформаційних технологій. 

— Фонд «Повір у себе» надав колосальну підтримку і можливість розпочати кар’єрний шлях. Вважаю справою честі довести свою професійність на всесвітньому рівні. Переконаний, що усе вдасться, — підсумовує Євгеній Пасько.

Довідка: Благодійний фонд «Повір у себе» заснували Віктор та Ірина Іванчики в 2009 році. Його мета — дати можливість обдарованим дітям із сільської місцевості отримувати висококласне навчання у кращих ВНЗ країни.

Система Orphus