Ви тут:
PROвсе Суспільство 

За перший тиждень трансляції, серіал про рятувальників вийшов у лідери по переглядам

За перший тиждень трансляції серіалу про рятувальників ДСНС, що стартував з понеділка на телеканалі «Україна», глядачі вже побачили перші вісім серій масштабного художнього проєкту про справжню школу виживання.

«Виклик» увірвався в інформаційний простір, створивши чималий ажіотаж, а вибаглива аудиторія гідно оцінила актуальнісь та унікальність серіалу. Про це свідчать відповідні рейтинги, якими користуються телевізійники, щоб оцінити симпатії глядачів. Так, вже на старті «Виклик» вийшов в лідери по переглядам, повідомляють у ДСНС.

Нагадаємо, що серіал не тільки знайомить суспільство із особливостями роботи українських рятувальників, а й має важливу соціальну місію: вчить цінувати життя, боротися із несправедливістю, захищати усіх, хто потребує допомоги.

Тож, не пропустіть нові цікаві епізоди та захоплюючі історії порятунку у будні з 17:10 до 19:00 на телеканалі «Україна».

Для тих, хто не має можливості подивитися серію у реальному часі, – усі епізоди оперативно виходять на YouTube каналі «Серіали України».

Система Orphus