Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку виборчої кампанії до поліції Полтавщини надійшло 638 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

З 5 вересня по 4 листопада до поліції Полтавської області надійшло 638 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Усього органами поліції складено 90 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства, повідомляють у поліції.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 19 кримінальних проваджень: 7 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 12 – пов’язаних з виборчим процесом.

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, протягом десяти днів після дня голосування Національна поліція України забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про кількість розпочатих кримінальних проваджень та кількість зареєстрованих органами Національної поліції України звернень, пов’язаних із порушенням законодавства про вибори під час відповідного виборчого процесу.

Система Orphus