Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

З початку дії карантинних обмежень на Полтавщині склали на порушників 1055 адмінпротоколів та завели 14 кримінальних справ

Упродовж вихідних в Україні поліцейські склали 1144 адмінпротоколи за фактами порушень карантинних обмежень.

Про це інформує пресслужба МВС.

Загалом поліцейські припинили роботу 1347 суб’єктів господарювання. За перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту винесено 1395 постанов.

Читайте також: Цими вихідними поліція Полтавщини склала 24 адмінпротоколи та 15 постанов відносно порушників карантинних норм

Упродовж вихідних, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 №1100, поліцейські здійснювали перевірку щодо дотримання вимог «карантину вихідного дня». Загалом поліція за два вихідні дні закрила 1347 суб’єктів господарювання, які працювали всупереч карантинним обмеженням. Зокрема: закладів торговельного та побутового обслуговування – 969, закладів громадського харчування – 327, закладів з надання послуг розміщення – 18, торговельно-розважальних центрів – 22, спортивних залів та басейнів – 5, дискотек та нічних клубів – 4, театрів, кінотеатрів та музеїв – 2.

За результатами перевірок на представників закладів складено 1144 адміністративних протоколів. Також упродовж вихідних розпочато два кримінальні провадження за ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

На Полтавщині правоохоронці з початку дії карантинних обмежень на Полтавщині склали на порушників 1055 адмін протоколів та завели 14 кримінальних справ.

З 21 листопада набули чинності нові санкції за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту. Протягом двох днів поліцейські винесли 1395 постанов про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 1369 – під час перебування в громадських будинках та спорудах і 26 – під час перебування у громадському транспорті.

“Загалом із початку дії карантинних обмежень складено 58 034 адміністративних протоколи, розпочато 494 кримінальних проваджень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Система Orphus