Ви тут:
Суспільство Україна 

ЄС і GIZ розпочинають реалізацію нового проєкту з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні

Європейський Союз і Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підписали угоду про реалізацію проєкту з підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств, а також підтримки їхнього виходу на міжнародний ринок.

Про це повідомляє “Євроінтеграційний портал”

Проєкт триватиме 3,5 роки й надаватиме українським МСП оперативну підтримку в умовах загострення пандемії COVID-19. Зокрема, проєкт мобілізуватиме грантову підтримку й консультаційні послуги.

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні. 

Підтримка надаватиметься у секторах, які мають великий потенціал для зростання, інновацій та експорту. Так, проєктом передбачена підтримка малих і середніх підприємств у розробці інноваційних продуктів чи послуг або нових бізнес-моделей завдяки використанню цифрових інструментів.

Декілька потужних українських організацій з підтримки бізнесу отримають сприяння у створенні «бізнес-клінік», які допомагатимуть МСП реагувати на ринкові умови, що значно змінилися через пандемію COVID-19. 

Проєкт також має допомогти  місцевим громадам-партнерам визначити кроки для подолання наслідків пандемії, установивши баланс між збереженням здоров’я громадян і виживанням малого й середнього бізнесу.

Очікується, що проєкт налагодить повномасштабну роботу з 2021 року.

Система Orphus