Ви тут:
Суспільство Україна 

Якщо спостерігатиметься подальше погіршення ситуації з COVID-19, то Уряд вдасться до більш жорстких обмежень, – Шмигаль

Якщо ми побачимо подальше погіршення ситуації, то це фактично змусить Уряд вдатись до більш жорстких обмежень.

Про це під час засідання Уряду сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Ми всі бачимо, що дуже багато країн у Європі та світі зачиняються на повторний локдаун. Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Чехія уже ввели жорсткі обмеження. При тому, що це країни із дуже потужними медичними системами та ресурсами. Ми зараз не збираємося йти цим шляхом та запроваджувати локдаун країни. Але, якщо ми побачимо подальше погіршення ситуації, то це фактично змусить Уряд вдатись до більш жорстких обмежень”, – сказав Денис Шмигаль.

Також Прем’єр-міністр наголосив, що боротьба з COVID-19 потребує наших спільних зусиль. Не лише зусиль лікарів, місцевої влади, Уряду, чи Парламенту. Кожен з нас може врятувати життя інших своєю відповідальністю. Якщо буде дотримуватися обмежувальних заходів та зменшить кількість своїх соціальних контактів.

“Зі свого боку Уряд продовжить робити все можливе, аби наша медична система могла надати допомогу кожному, хто її потребує. Для цього ми збільшуємо кількість тестувань, збільшуємо кількість ліжок та активно працюємо, щоб підвести до них кисень. Буквально минулого тижня на ці потреби виділили додаткові 600 млн грн. Ще 1 млрд грн було виділено з Фонду боротьби з коронавірусом на тести. Мова йде про закупівлю 2 млн швидких тестів, при використанні яких результат можна отримати за декілька годин. Це рішення одне з багатьох, які ми щотижня приймаємо для підтримки нашої медичної системи”, – повідомив Шмигаль.

Система Orphus