Ви тут:

Як вибрати жіночі чоботи по виду утеплювача

Чоботи відіграють вагому роль в жіночому взуттєвому гардеробі. Вони поєднують в собі відразу кілька функцій. З одного боку, захищають від холоду. З іншого боку, роблять образ виразним, жіночним і красивим. Залежно від типу, жіночі чоботи охоплюють як демісезон, так і зиму.

У колекціях багатьох відомих брендів можна побачити жіночі модні чоботи на будь-який смак. Така різноманітність моделей дозволяє знайти пару, в якій ви будете почувати себе і комфортно, і модно. На що варто звертати увагу при виборі жіночих чобіт? Далі поговоримо про особливості вибору по виду утеплювача. 

Утеплювач: які є види

Основна функція чобіт для осені або зими – це збереження тепла і сухості всередині пари. Саме з цією метою в кожній моделі є той чи інший утеплювач. Завдяки розвитку сучасних технологій, їх існує досить кількість видів. Розглянемо основні з них.

  • Натуральне хутро. Вважається найкращим і надійним утеплювачем для зимових моделей. Особливий підпушок в матеріалі створює свого роду повітряний прошарок. Саме остання не дасть вашим ногам замерзнути навіть у сильний мороз. Важливо, що в натуральному хутрі підтримується необхідний повітрообмін, тому нога не буде потіти.

  • Набивної натуральне хутро. Його головна відмінність від натурального полягає в тому, що якщо розсунути матеріал, то можна побачити шви ниток. В цьому випадку клаптики хутра зшиваються між собою, утворюючи шар утеплення в жіночих чоботях. Його головний плюс, в порівнянні з натуральним в тому, що він швидше сохне.

  • Штучне хутро. Бюджетний варіант утеплювача, який розрахований на більш теплі зими. Він не так добре зберігає тепло і може швидше зношуватися. Від натурального аналога він відрізняється дуже насиченим блиском і звуком скрипу, якщо його помацати.

  • «Еврозима». Відносно нова розробка виробників взуття. Її суть полягає в тому, що в основі розміщується густий утеплювач, а в халяву – коротший або ж зовсім обходяться вовняний основою. Жіночі чоботи з таким утепленням орієнтовані на не холодну зиму і мінімальний мороз.

  • Штучні утеплювачі. Деякі бренди вже активно використовують нові розроблені аналоги утеплення. Наприклад, тінсулейт часто застосовують компанії, які створюють взуття для активного відпочинку. Плюси штучних утеплювачів: легка сушка, збереження тепла, не так схильні до впливу вологи.

Відносно перевірки утеплювача, є цікавий тест. Спробуйте захопити пальцями кілька ворсинок і потягнути. Якщо вони з легкістю витягуються, значить матеріал низької якості.

Система Orphus