Ви тут:

Як вибрати ресторан для весілля

Весілля – занадто хвилююча подія і багато рішень молодятами приймаються емоційно. Так робити не варто, особливо, коли мова йде про вибір локації – залу, в якому запрошені гості будуть відзначати важлива подія.

Є декілька ключових речей, які потрібно врахувати – про них поговоримо нижче.

Місткість залу

Зал варто брати з запасом. Скажімо, ви плануєте запросити 40 осіб. Значить, зал відразу варто шукати на 50-60. По-перше, гості можуть привести з собою когось. По-друге, максимальна місткість залу передбачає, що більше 40 гостей туди не поміститься – а значить, гостям доведеться тулиться в досить скрутному становищі. Тому відразу накиньте десяток-другий місць і підшукуйте саме такий зал.

Окреме приміщення

Найнекомфортніше, що може трапиться – це коли ваше весілля гуляє поруч з ще одним таки же або що гірше – днем народження, поминками. Тому відразу обговоріть з адміністрацією, що ви будете сидіти в окремому залі зі своїм входом, в ідеалі – вбиральні. Також вам потрібно передбачити на місці обігрів приміщення, вішалки для верхнього одягу, стіл для подарунків.

Розважальна програма

Якщо на вашому заході буде розважальна програма – шоу або просто ведучий – заздалегідь дізнайтеся кому і що потрібно – столи, розетки, колонки, посуд або місце для переодягнення в образ. В останній момент багатьох речей може не виявитися і ваші ведучі будуть переодягатися в туалеті.

Екстер’єр

Не менш важливе, ніж оздоблення самого залу – те, що знаходиться зовні. Перше – парковка – чи є вона, чи вистачить її вашим гостям, де вони будуть паркуватися, коли місця закінчаться. Друге – красиві місця для фотографії. Буває, що в ресторанах є фотозони, а іноді вони виглядають навпаки вкрай недоглянутими. Не полінуйтеся, пройдіться навколо приміщення, подивіться що ви можете використовувати.

Меню і алкоголь

Якщо з банкетним меню все просто – воно відрізняється вартістю і розміром порцій в основному, то з алкоголем є безліч варіантів:

  • Алкоголь тільки закладу.
  • Податок на пробку – коли ви платите за кожну пляшку фіксовану ціну.
  • Алкоголь і напої тільки свої.

Бувають і інші варіанти. Головне – заздалегідь проговорити ці моменти з майданчиком, закупити і привезти все на локацію. Надто заздалегідь, однак, не варто – інакше можете потім не дорахуватися чогось в день заходу.

Є безліч інших моментів в самих ресторанах і найпростіший спосіб розібратися з тим, що вам потрібно – скористатися спеціалізованими сайтами підбору локацій, наприклад, https://eventlocations.com.ua/kyiv/banketniy-zal-1 – тут ви знайдете десятки фільтрів – від гео до податку на пробку і зможете визначити місце, яке ідеально підійде саме вашому весіллі.

Система Orphus