Ви тут:

Як вибрати лептоп?

Щомісяця на ринку з’являються десятки нових лептопів. Як вибрати серед них найкращий? Якщо вас цікавлять лептопи, ноутбуки, ультрабуки, а також інші види комп’ютерної техніки, то комп’ютерні магазини в Харкові — це місце, де можна знайти їх широкий асортимент за привабливими цінами.

Найпопулярніші на сьогодні типи портативних комп’ютерів:

  • Традиційний ноутбук.
  • Мінімалістичний нетбук.
  • Легкий при перенесенні ультрабук.
  • Лептоп для геймерів.
  • Гібридний лептоп.

Обрати оптимальний варіант непросто, оскільки постійно з’являються нові різновиди лептопів, кожен з яких призначений для роботи в дещо інших умовах. Зробити правильний вибір вам допоможуть в комп’ютерних магазинах ТРЦ «Караван». Для прийняття найкращого рішення слід врахувати багато факторів.  

Традиційний ноутбук

Хоча він повністю портативний, але досить громіздкий. Це дозволяє виробникам розміщувати в ноутбуці ефективні складові частини, велику матрицю та достатню кількість роз’ємів, що дозволяє ноутбуку взаємодіяти з іншими пристроями. Це хороший вибір насамперед для людей, які планують час від часу брати з собою такий комп’ютер, більшу частину часу використовуючи його вдома, переважно за робочим столом.

Мінімалістичний нетбук

Як випливає з назви, нетбуки були розроблені здебільшого для перегляду Інтернету, але вони також добре справляються з офісною роботою. В основному вони мають невеликі розміри (діагональ екрану зазвичай становить біля 10 дюймів) і відносно низьку ефективність. У них також не так багато роз’ємів — зазвичай це лише порти USB і слоти для карт пам’яті. Однак недоліки компенсуються низькою ціною, компактними розмірами і малою вагою.

Легкий при перенесенні ультрабук

Ультрабук зручно переносити, з ним комфортно працювати і він має високу ефективність. Ультабук оснащений великим екраном та ефективними складовим, які розміщені в тонкому та легкому корпусі. Завдяки цьому ультрабук ідеально підходить як для бізнесменів, так і для графічних дизайнерів, архітекторів або музикантів, які працюють з різних місць.

Лептоп для геймерів

Тут пріоритетом є продуктивність. Ноутбуки даного типу призначені для комп’ютерних ігор, що потребують складного обладнання. Це робиться за рахунок досить високої ціни, великих габаритів та ваги.

Гібридний лептоп

Це поєднання лептопа з планшетом. Після відключення екрану лептоп може перетворитися на планшет, що дозволить зручно переглядати Інтернет або медіа. Після підключення обох частин користувач має у своєму розпорядженні повноцінний лептоп, що дозволяє зручно писати тексти або використовувати програми, які вимагають застосування миші.

Система Orphus