Ви тут:

Як правильно вибрати взуття

Кожен з нас розуміє, наскільки важливо вибирати якісне взуття. Мова йде не лише про матеріал, а й про зручність та комфорт. На сьогоднішній день у нас є можливість обирати, саме тому можемо сміливо відправлятися в магазин за своєю ідеальною парою взуття. Якщо вам необхідно купити кросівки жіночі то враховуйте рекомендації по їх вибору. Також, кросівки чоловічі можно обирати по тим же критеріям. 

кросівки жіночі

Вибір взуття по матеріалу

Для початку потрібно визначитися, з якого матеріалу повинна бути ваша нова пара взуття.

  • Натуральна шкіра – якісний матеріал, який буде довго служити, не тріскається та не облазить. Якісна шкіра коштує недешево, тому перед походом в магазин потрібно це враховувати. Однак якщо ви придбаєте саме шкіряне взуття, о воно прослужить вам не один рік, та буде мати гарний вигляд при умови правильного догляду.

  • Замша – дорожчий варіант ніж попередній. Ціна обумовлена процесом виготовлення замшевого матеріалу, де передбачений складний технологічний процес. Таке взуття буде виглядати привабливо але його також потрібно правильно доглядати.

  • Штучна шкіра – більш дешевий варіант ніж два попередніх. Не так довго прослужить, як натуральний матеріал, але якщо вибрати якісний кожзам, то можна використовувати таке взуття не один сезон.

  • Текстиль – тут все зрозуміло. Таке взуття як правило можна прати, ае при відсутності різноманітних декоративних елементів.  

    кросівки чоловічі

Загальні рекомендації

Спочатку необхідно провести візуальну оцінку взуття. Перевірте, наскільки якісні шви та чи немає бракованих ділянок та інших дефектів. На виробах не повинно бути залишків клею. 

Обов’язково вдягніть взуття та пройдіться по магазину, щоб відчути, що це саме ваш розмір. Не варто орієнтуватися на розмір, який написаний на виробах, оскільки деякі моделі маломірять або навпаки, можуть бути занадто великими. 

Якщо ви купите малий розмір, то можете нанести шкоду своєму здоров’ю. Є ризик деформації ступні. Така ж ситуація з занадто великим розміром взуття – ви постійно будете натирати мозолі, нога буде втомлюватися.

Купуйте взуття в другій половині дня, щоб нога набрякла і ви могли обрати правильний розмір. 

Якщо у вас вузька нога, то вибирайте відповідну модель. І навпаки, якщо широка, то слід звертати увагу на відповідні моделі. Не слід економити, та купувати незручне взуття тільки тому, щ його ціна вас влаштовує. 

Ці прості рекомендації допоможуть вам правильно вибрати зручне взуття, яке буде вам довго служити, та не принесе шкоди здоров’ю. 

Система Orphus