Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вищий антикорупційний суд засудив до позбавлення волі депутата Полтавської облради

11 листопада колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винними депутата Полтавської обласної ради VII скликання та колишнього заступника начальника одного з відділів КП «Полтавафарм» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України. 

ВАКС призначив обвинуваченим покарання у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 6 місяців кожному, про це повідомляє пресслужба суду.

Валерій Прядко, який у 2017 році виконував обов’язки директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», спільно з заступником начальника відділу економічної безпеки цього підприємства, надали працівникам правоохоронного органу неправомірну вигоду у розмірі 35 тисяч гривень.

“За вказані кошти обвинувачені хотіли отримати дозвіл від ГУ Національної поліції в Полтавській області на використання об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів щодо 34 аптечних закладів”, – йдеться у повідомленні.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

За інформацією «Центру протидії корупції», йдеться про Валерія Прядка, який із 2015 року депутат Полтавської облради, а раніше був в.о. директора «Полтавафарм». Його спільник — Руслан Гнєздов.

Система Orphus