Ви тут:
Суспільство Україна 

Всеукраїнський радіодиктант: коли та де слухати

9 листопада, у День української писемності та мови, в Україні відбудеться ювілейний ХХ радіодиктант національної єдності. Це означає, що будь-хто може увімкнути радіо, прослухати і написати Всеукраїнський диктант.

Цьогоріч над диктантом працювали три фахівці: текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович; науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко, читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна, пише Всеосвіта.

Де дивитись та слухати: транслюватимуть XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020 на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРАрегіональних каналах Суспільного. Прослухати можна на трьох загальнонаціональних радіоканалах: UA: Українське радіоUA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура, а також на всіх регіональних радіоканалах Суспільного. Також в інтернеті — на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці UA: Українське радіо, повідомили у “Суспільному”.

Коли: о 9:00 ведучі розкажуть про історію диктанту та дадуть змогу підготуватися до написання. О 9:15 розпочнеться сам радіодиктант.

Час для надсилання готового тексту – одна доба.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше, ніж 10 листопада. В Онлайн-форматі свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

У Полтаві запрошують написати диктант о 8:30 у читальній залі №2 бібліотеки імені Михайла Андрійовича Жовтобрюха у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

 

Система Orphus