Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Всеукраїнський конкурс “Неймовірні села України 2020”: до фіналу потрапило село з Полтавщини

2 листопада завершилося онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2020”, в ході якого були визначені села-фіналісти.

У рамках онлайн-голосування кожен охочий міг віддати свій голос за одне, два або три села. В результаті були визначені 5 найкращих бізнес-проєктів розвитку сільських територій, пише AgroPortal.

   Село-конкурсант  Бізнес-проєкт  Кількість балів
 1 Андріївка, Дніпропетровська обл.  Забезпечення молоком екстра та вищого класу учнів місцевої школи  53 601
 2 Саджавка, Івано-Франківська обл.  Освітлення вулиць автономними ліхтарями  46 258
 3 Очканівка, Полтавська обл.  Розповсюдження видів продукції СОК «Правильні бджоли», що працює в сфері бджільництва  39 700
 4 Горбове, Чернігівська обл. Облаштування та озеленення прибережної зони відпочинку навколо озера  35 331
 5 Маломиколаївка, Дніпропетровська обл.  Виробництво цукатів із овочів та фруктів  29 346

Серед фіналістів опинилось село Очканівка Полтавської області – з проектом “Розповсюдження видів продукції СОК «Правильні бджоли», що працює в сфері бджільництва”, за село віддали 39700 балів.

Захист бізнес-проєктів сіл відбудеться в січні 2021 року. Точна дата буде оголошена згодом.

Конкурс “Неймовірні села України 2020” онлайн-видання AgroPortal.ua цьогоріч проводить уп’яте. Головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Крім головного подарунка переможцю, компанія “Бейкер Тіллі Україна” допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту. 

Система Orphus