Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Внесення змін до програм та кадрові рішення: відбулося останнє засідання сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

12 листопада відбулося третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На засіданні зареєструвались 43 депутати.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький повідомив про складання депутатських повноважень депутатами обласної рад Андрієм Сімоновим – в зв’язку з обранням Пирятинським міським головою, Олександром Гаркавенком, Володимиром Барчуком, Дмитром Півнем Русланом Ляшком – в зв’язку з обранням депутатами місцевих рад.

Порядок денний затвердили з 12 питань.

З важливих питань було виділення коштів на доплату лікарям, які захворіли на COVID-19 та передача обласного кардіодиспансеру у комунальну власність.

Внесли зміни до обласних Програм, а також депутати прийняли кадрові рішення. А саме, щодо звільнення директора КП “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради” Валентина Гавриленка.

“Відповідно до рішення комісій, ми звільняємо цього чоловіка за неналежне виконання контракту, тобто по статті”, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Депутати розглянули всі питання, але підтримали лише 11 з них.

“Для сьогоднішнього засідання ми обрали найважливіші питання, які не можна відкладати на потім. Не підтримали депутати питання “про цифрову Полтавщину”. Нічого страшного у цьому немає. Приймуть депутати наступного скликання”, – сказав Олександр Біленький.

Також голова облради розповів чого вдалося досягти депутатам сьомого скликання.

 

Система Orphus