Ви тут:
Україна 

Відкриємо 100 нових притулків для постраждалих від домашнього насильства, – Стефанішина

В Україні відкриють 100 нових притулків для постраждалих від домашнього насильства. Про це повідомила Віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина під час відкриття виставки «Річ у тім…» у рамках щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства».

«Річ у тім, що проблема домашнього насильства з’явилась не у 2020. А пандемія коронавірусу ще й підкреслила цю проблему та вивела її у трійку “лідерів” після світової економічної кризи та боротьби із вірусом в Україні. Домашнє насильство досі замовчується, але ми об’єднали свої зусилля на найвищому рівні, щоб усі постраждалі від нього, знайшли захист і отримали всю необхідну допомогу. У рамках реалізації державної політики запобігання та протидії домашньому насильству і завдань, визначених в Указі Президента щодо питань боротьби із домашнім насильством, який був нещодавно підписаний, ми будемо нарощувати ці зусилля, щоб наші громадяни були впевнені: у разі необхідності кожен і кожна отримають всю необхідну допомогу та захист», – сказала Ольга Стефанішина, пише Євроінтеграційний Портал.

Читайте також: 16 днів проти насильства: Полтавщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Ольга Стефанішина зазначила, що Уряд запланував створення 450 додаткових служб підтримки для постраждалих осіб.

«Притулки в Україні повинні бути європейського зразка та стандарту. Щоб людина, яка постраждала від кривдника вдома, могла одразу у притулку отримати якісну кваліфіковану допомогу. Для цього ми розробляємо єдині стандарти для спеціалізованих закладів, що надають допомогу постраждалим від домашнього насильства відповідно до кращих європейських практик», – зазначила Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Фото: Урядовий портал

Система Orphus