Ви тут:
Суспільство Україна 

Верховна Рада вдруге не підтримала відтермінування впровадження касових апаратів для ФОП

Верховна Рада не змогла ухвалити проєкт закону про відтермінування касових апаратів для фізосіб-підприємців (ФОП) другої-четвертої груп.

Проєкт закону підтримало 17 народних депутатів, натомість “проти” проголосували 217 нардепів, передає Еспресо.TV.

Проєкт закону №4313-д передбачав перенесення до 1 січня 2022 року введення положень щодо обов’язкового застосування касових апаратів (РРО) ФОП другої-четвертої груп, які мали застосовувати їх з 1 січня 2021 року та з 1 квітня 2021 року. Водночас, пропонувалося, щоб перенесення строків не стосувалося суб’єктів господарювання, які здійснюють “ризикові види діяльності”.

Додамо, з 1 серпня почався перший етап запровадження програмних касових апаратів. Відтоді бізнес за бажанням може користуватися спеціальним додатком – так званим “РРО в смартфоні”.
З початку наступного року використання РРО для певних видів діяльності ІІ-IV груп фізичних осіб-підприємців мало стати обов’язковим. З 1 квітня 2021 року мав початися третій етап – РРО (традиційний або програмний) стане обов’язковим для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку ІІ-IV груп незалежно від видів діяльності.

Верховна Рада 4 листопада відправила на повторне перше читання проєкт закону щодо відтермінування впровадження касових апаратів для ФОП II-IV груп до 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, у Києві підприємці штурмували будівлю Верховної Ради

Фото: ілюстративне

Система Orphus