Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: триває реконструкція приймального відділення Лубенської лікарні

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов превірив хід реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги в КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування», що відбувається в межах президентської програми «Велике будівництво».

Олег Синєгубов зустрівся з керівництвом міста, дирекцією закладу та підрядною організацією, щоб обговорили проблеми, які виникли на будівництві. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Ми повинні максимально швидко та оперативно завершити реконструкцію приймального відділення. Враховуючи темпи, за якими нині тривають роботи, потрібно закінчити будівельну частину до 20 грудня. Саме тоді завершується бюджетний рік. І щоб не виникло проблем із коштами, потрібно чітко розпланувати всі кроки. Наприклад, у Кременчуці на будівництві приймального відділення працюють у три зміни. Із фінансуванням питань немає. Пряма державна субвенція в розмірі 7,2 мільйона гривень уже надійшла. Кошти спрямовують й з місцевого бюджету», – наголосив голова облдержадміністрації.

Читайте також: Підземний паркінг для “швидких” у Полтаві мають завершити до кінця року

Як зазначив представник підрядної організації Юрій Ляшенко, нині є проблема з проєктантами. Через коригування робочої проєктно-кошторисної документації, є затримка з освоєнням коштів.

«Зробили нове планування приміщень для ренгенозахисту та ангіоргафу, яке не відображено в діючому кошторисі. З іншими кабінетами нема питань, але це 40% роботи», – сказав Юрій Ляшенко.

Аби прискорити роботи потрібно чітко скорегувати всі дії, зазначила народний депутат України Анастасія Ляшенко.

«Хорольське приймальне відділення розпочало реконструкцію останнє в області. Але там чітко знають, що до середини грудня його мають здати. І жодного разу там не сказали, що вони не впевнені в тому, що завершать роботи в поставлені строки. У Лубнах можна будувати ще довго, але це затримує процес встановлення обладнання, яке конче необхідно лубенцям. Люди їздять робити КТ в Миргород, Полтаву, а наша апаратура стоїть у Києві і чекає, коли ми її привеземо», – сказала Анастасія Ляшенко.

Олег Синєгубов акцентував увагу на важливості взаємодії та комунікації всіх виконавців робіт: підрядників, проєктантів та місцевого керівництва. Учасники зібрання домовилися відкоригувати план-графік робіт і чітко його дотримуватися. Про виконання робіт звітуватимуть щодня.

Довідка. В інфекційному відділенні Лубенської лікарні інтенсивного лікування виділено 119 ліжок для лікування хворих із COVID-19, із них 29 – забезпечені киснем. 

«До 15 листопада запланували докупити 10 кисневих концентраторів, 6 кріоциліндрів і провести кисень в інші відділення (онко, терапія, ЛОР), щоб збільшити кількість точок на 28, – розповів головний лікар КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Сергій Наталенко. – Одна киснева шафа вже готова, іншу на наше замовлення виготовляє місцеве підприємство».

На рахунок Лубенської лікарні інтенсивного лікування надійшов 1 мільйон 310 тисяч гривень субвенції від МОЗ на покращення кисневого обладнання.

 Фото:Полтавська ОДА

 

Система Orphus