Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ведучі “Танців з зірками” станцюють з учасниками шоу

Грандіозний пів фінал шоу “Танці з зірками” готує для глядачів чимало сюрпризів. Один з них – танець учасниць з ведучими проєкту Тіною Кароль, Юрієм Горбуновим і Олегом Винником. 

Вже в неділю, 22 листопада, публіка дізнається імена двох головних претендентів на перемогу в “Танцях з зірками”. Співачки Юлія Саніна, Санта Дімопулос і Надія Мейхер матимуть останній шанс проявити себе на паркеті на повну. У цьому артисткам допоможуть ведучі 13 випуску – Тіна Кароль, Юрій Горбунов і Олег Винник, пише 24 канал.

Співачка Тіна Кароль покаже пристрасну румбу разом з колегою по сцені Юлією Саніною та Дмитром Жуком. Вона неодноразово наголошувала, що найбільше вболіває саме за цю пару. 

Незмінний ведучий проєкту Юрій Горбунов виступить у парі з ексучасницею гурту “ВІАГра” Надією Мейхер та Кирилом Васюком. Тріо продемонструє ритмічний квікстеп. Зазначимо, що цей номер для шоумена стане дебютним, тому вся країна з нетерпінням чекає на те, як Юрій Горбунов проявиться на паркеті. 

Ведучими балкону в 13 ефірі “Танців з зірками” стануть Оля Фреймут та Олег Винник. Саме підкорювач жіночих сердець вразить танго з найсексуальнішою учасницею сезону Сантою Дімопулос та її партнером Максом Леоновим. Підтримка співака, який покинув шоу через дискваліфікацію, гарантує Санті сотні смс від його прихильниць, які так сподівались на повернення кумира. 

 

Перейти до вмісту