Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вчителів польської мови Полтавщини запрошують до участі у безкоштовному онлайн проєкті

Університет імені Альфреда Нобеля  та Університет імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) за підтримки NAWA (Польща) запрошують приєднатися до online проєкту «Навчання польської мови в Україні» та підвищити кваліфікацію вчителів та  викладачів польської мови,  які працюють в Україні.

Основні вимоги до учасників:

– Знання польської мови на рівні В1 та вище;
– Наявність техніки (комп’ютер або планшет) та стабільного Інтернету для відвідування online занять;
– Від 20 років.

Анкету заповнити можна за посиланням.

Конкурсний відбір триватиме 1-15 листопада 2020 року. 

Старт навчання – орієнтовно грудень 2020 року, проєкт розраховано на 166 академічних годин, і завершиться у травні 2021 року. 

Відібрані учасники візьмуть участь у дистанційному курсі, майстер-класах та семінарах провідних фахівців Університету імені Адама Міцкевича та Університету імені Альфреда Нобеля. 

Інноваційна програма курсу побудована на використанні новітніх методів та інструментів дистанційного навчання. Курс складається з 5 тематичних модулів з питань дидактики й методології, аспектів сучасної польської мови, майстерності викладання та планування лекцій, а також форм гейміфікації у процесі навчання польської мови та передбачає поглиблення знань щодо сучасної культури Польщі, традицій регіонів та історичних аспектів становлення держави. 

Деталі проєкту та контакти.

Подача заявок – до 15 листопада 2020 року

Тривалість проекту – грудень- травень

Вартість – безкоштовно

Місце проведення – online

Учасники – вчителі, викладачі, репетитори польської мови, які працюють в Україні.

Система Orphus