Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створили додаток для туристів з аудіогідом українською

Розробники мобільного додатку TravelFellow позиціюють його як застосунок для самостійних та цікавих подорожей Україною. 

Наразі у TravelFellow – 2 міста, Київ та Львів. Розробники обіцяють невдовзі додати й інші локації, повідомляє 24 канал.

Цей мобільний додаток – по суті, онлайн гід. Ідея така: є мапа міста, а на ній – сотні позначок, кожна з яких – якесь цікаве місце, визначна пам’ятка тощо. 

  • У Львові позначено 470 знакових місць.
  • У Києві – понад 300. 

І до кожної точки є опис у форматі аудіозапису.

За допомогою цього додатку можна спланувати самостійний маршрут по тому чи іншому місту України. Додаток працює на базі геолокації: тобто, ви мандруєте за своїм маршрутом, і біля кожної точки слухаєте щось цікаве про неї.

Читайте також: Найпопулярніші туристичні місця в Україні: що шукають українці в Google

У кожному місті – понад 10 годин аудіотексту українською, а також окремо російською та польською (для Львова) мовами. Причому у застосунку є 4 мови інтерфейсу – англійська, українська, російська та польська. 

Важливо, що аудіосупровід мандрівки записували професійні туристичні гіди. 

Читайте також: Цьогоріч приїзд іноземців в Україну зменшився вчетверо, – ДАРТ

Під час прогулянки не потрібен постійний доступ до інтернету. Можна завантажити контент заздалегідь і користуватися ним у дорозі. Механізмів у будь-якому випадку є 2:

  • Можна просто гуляти й самому клікати по точках, а потім слухати про них інформацію. 
  • А можна увімкнути режим вільної прогулянки й автоматично слухати записи про пам’ятку, розташовану на відстані до 10 метрів. 

Завантажити додаток можна як у GooglePlay, так і на AppStore. Сам додаток безкоштовний, однак аудіогід у ньому – платний (наприклад, опція “Доба у Львові” або “Доба у Києві” коштують 99 гривень). 

 

Система Orphus