Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Опішні капітально відремонтують дитсадок

Чергову перемогу в обласному конкурсі проєктів територіальних громад Полтавщини отримала Опішнянська громада.

Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник.

За його словами, завдяки муніципальній співпраці з батьками, наступного року з обласного бюджету буде спрямовано 750 тисяч гривень на реалізацію проєкту з капітального ремонту покрівлі дитячого садка «Берізка».

Загальна вартість ремонтних робіт складає 1,5 млн гривень. Половину цих коштів профінансують з області, а іншу частину – за рахунок бюджету громади.

Читайте також: Конкурс проєктів розвитку тергромад: за 5 років Полтавська облрада збільшила фінансування більш ніж у 5 разів

Нагадаємо, Полтавська обласна рада однією з перших в Україні започаткувала в 2010 році обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад. Мета – підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини, соціальної активності громадян у вирішенні актуальних проблем розвитку територій, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Фінансування проєктів – за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Видатки обласного бюджету складають до 50 % від очікуваної вартості проєкту.

Система Orphus