Ви тут:
Медицина Суспільство 

В Ізраїлі вакцину від COVID-19 випробовуватимуть на людях

У Єрусалимі розпочали перший етап випробувань на людях ізраїльської вакцини проти коронавірусу Brilife, яку розробив Інститут біологічних досліджень імені Вейцманана. Випробування триватимуть щонайменше пів року, адже проходитимуть у три етапи.

Перший етап випробувань ізраїльської вакцини проти коронавірусу розпочався 1 листопада в лікарні “Адаса Ейн-Керем”, що в Єрусалимі. Першим добровольцем став 34-річний аспірант Сергій Арель, інформує 24 канал.

Спершу вакцину отримають двоє людей. Якщо їхній організм відреагує нормально, почнуть щепити й інших добровольців.

Читайте також: Розпочинаються клінічні випробування української вакцини проти COVID-19, – Степанов

Загалом у першому етапі випробувань візьмуть участь 80 людей віком від 18 до 55 років, які не мають проблем зі здоров’ям. Приблизно кожен третій з них отримає справжню вакцину, а решта – плацебо. Зазначається, що напередодні усі добровольці пройшли необхідні обстеження в медичному центрі.

На другому етапі випробувань планують вакцинувати близько тисячі добровольців віком від 18 років. Мета цього етапу – знайти ефективне та безпечне дозування вакцини. Дослідники прогнозують, що цей етап розпочнеться в грудні і проходитиме одночасно в декількох медичних установах. 

Очікується, що третій етап досліджень на людях розпочнеться у квітні 2021 року. Вакцину планують застосувати на 30 тисячах людей. У випадку успішності дослідження, вакцину можуть схвалити для масового використання.

Система Orphus