Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд прийняв Постанову про щоквартальне проведення моніторингу діяльності голів ОДА

18 листопада на засіданні Уряду було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій».

Акт підготовлено з метою актуалізації переліку показників ефективності діяльності голів місцевих державних адміністрацій, визначення їх управлінської ефективності, спостереження за процесом ефективності виконання повноважень, покладених на обласні державні адміністрації відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

“Програма діяльності КМУ визначає перелік коротко- та середньострокових пріоритетів діяльності Уряду, а також очікуванні результати та показники їх досягнення. Саме тому, для якісного аналізу результатів діяльності місцевих державних адміністрацій, необхідно переглянути показники ефективності діяльності місцевих голів. Щоквартальний моніторинг та оцінка діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій буде здійснюватися на основі актуалізованого переліку показників ефективності діяльності голів місцевих державних адміністрацій, відстеження їх динаміки, зведення та оприлюднення результатів моніторингу та оцінки”, – повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Система Orphus Поделиться на fb